Masz pytanie?

Jak zamawiać?

1. Aby zamówić nasz produkt należy na podstronie produktu wybrać rozmiar formy, określić termin dostawy a następnie kliknąć w przycisk zamawiam.

2. Po przejściu do zamówienia należy wprowadzić adres dostawy oraz dane zamawiającego umożliwiające potwierdzenie zamówienia a następnie nacisnąć przycisk Wyślij. Na adres email wprowadzony w formularzu zamówienia wysyłamy potwierdzenie dokonania zamówienia

3. Zamówienia realizujemy w terminach ujętych w zamówieniu, potwierdzonych przez nas telefonicznie lub drogą elektroniczną, jednak nie wcześniej niż 48 godzin od złożenia zamówienia.

4. Dostawy specjalistycznym transportem (chłodnią) pod adres wskazany w zamówieniu realizowane są od poniedziałku do soboty w godz. 11-16. Koszt transportu zależy od ilości przejechanych kilometrów pomiędzy siedzibą firmy Domowe Wypieki i wskazanym adresem odbioru i liczony jest wg stawki 1,40 zł za 1 km. Odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od  13.00 do 18.00 oraz w soboty od 10.00-15.00.
Uwaga. Darmowy dowóz przy zamówieniach powyżej 300 zł (dotyczy Krakowa i okolic).

5. Zamówienia indywidualne i grupowe prosimy składać drogą telefoniczna lub mailową.

6. Dostępność ciast uzależniona jest od ilości zamówień. W przypadku zamknięcia puli zamówień możliwych do zrealizowania na dany termin mechanizm serwisu narzuca najbliższy możliwy termin.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Monika Zdanewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone
CMS by Quick.Cart design: grafiQa.pl
Facebook