Masz pytanie?

O mnie

 

 

 • o_mnie_1_madam.jpg

  Witajcie na stronie Madame Mniam Mniam

  Witajcie na stronie Madame Mniam Mniam!

  Mam na imię Monika i właściwie odkąd tylko pamiętam zajmuję się pieczeniem i gotowaniem. Uwielbiam zaskakiwać podniebienia odwiedzających mnie Gości oraz pobudzać ich kubki smakowe domowymi wypiekami, które powstają na bazie moich własnych przepisów.

 • o_mnie_2.jpg

  Jak to się wszystko zaczęło?

  Początkowo przyrządzałam różnego typu domowe wypieki jedynie dla swoich bliskich, przyjaciół i znajomych. Jednak za namową mojej rodziny zdecydowałam się założyć tę stronę i dzielić się z Wami efektami moich eksperymentów kulinarnych. Każdy z nich jest zaproszeniem do pełnej przygód podróży po świecie słodkości, naturalnych smaków i intrygujących połączeń. 

 • oMnie3.jpg

  Zasmakuj w moich słodkich pomysłach
  na wyjątkowy deser!

  Piekę ciasta, babeczki, torty i torciki. Przyrządzam baklawy, szarlotki i serniki. Uwielbiam także makowce, pavlove i miodowniki. Moje wypieki są poniekąd pisane rytmem natury. Sięgam tylko po naturalne składniki, jajka z wolnego wybiegu, prawdziwą śmietanę i najlepsze, niepryskane owoce sezonowe. Wyrabiam własnoręcznie ser,  wytwarzam swoje domowe konfitury, a wszystko po to, aby moje wypieki były po prostu… mniam mniam!

   

  I tak właśnie narodził się pomysł stworzenia Madame Mniam Mniam.

   

 • o_mnie_4_.jpg

  Madame Mniam Mniam

  to mój autorski projekt kulinarny, który zrodził się z ogromnej pasji do pieczenia.  Obiecuję Wam, że na łamach tej strony każdy przepis będzie „palce lizać”, mniam mniam czy yummy yummy!

   

  Madame radzi

   Znajdziecie tu także liczne porady oraz inspiracje, które mam nadzieję, że będą dla Was przydatne.

   

  Domowy wypieki z dostawą do domu!

   Autorskie wypieki, które opuszczają mój piekarnik, przeniosą Cię do świata dzieciństwa, pełnego rozkosznych smaków i kuszących aromatów. Domowe receptury, naturalne składniki oraz szczypta magii to sprawdzony przepis na słodkości, które zdobędą serca gości i wszystkich domowników. A w czasie wspólnego rozkoszowania się słodką chwilą zapomnienia nie usłyszysz nic innego, poza... mniam, mniam!

   

  Jeśli chcesz spróbować moich domowych słodkości, to przejdź do sekcji WYPIEKI 
  i zamów wybrany deser online z dostawą wprost do Twoich drzwi!

   

Moja pracownia

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Monika Zdanewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone
CMS by Quick.Cart design: grafiQa.pl
Facebook